Odświeżacze powietrza Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • 19,79 zł

  Gotowy do użycia, bakteriobójczy preparat do sanifikacji – neutralizacji nieprzyjemnych zapachów (nikotyna, mocz, ryby, stęchlizna, itp.), stosowany również jako dodatek zapachowy do środków czystości. Charakteryzuje się mocnym zapachem świeżo palonej kawy, odświeża powietrze hamując powstawanie przykrych zapachów przez dłuższy okres czasu. Nie pozostawia...

  19,79 zł
 • 19,79 zł

  Gotowy do użycia preparat do sanifikacji – neutralizacji nieprzyjemnych zapachów (nikotyna, mocz,  ryby,  stęchlizna,  itp.), stosowany  również  jako  dodatek  zapachowy  do  środków  czystości. Środek o zapachu leśnym do sanifikacji i odświeżania układu klimatyzacji oraz cyrkulacji powietrza w pojazdach mechanicznych, tapicerki, dywaników. Trwale...

  19,79 zł
 • 19,79 zł

  Środek o zapachu kwiatowym do sanifikacji i odświeżania układu klimatyzacji oraz cyrkulacji powietrza w pojazdach mechanicznych. Trwale likwiduje nieprzyjemne zapachy, również na powieżchniach tekstylnych.

  19,79 zł
 • 19,79 zł

  Sanifikacja układu klimatyzacji oraz cyrkulacji powietrza w pojazdach mechanicznych. Trwale likwiduje nieprzyjemne zapachy, również na powierzchniach tekstylnych.

  19,79 zł
 • 17,92 zł

  Likwiduje oraz zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Długotrwałe działanie. Nie plami pryskanych powierzchni.

  17,92 zł
 • 17,92 zł

  Likwiduje oraz zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Długotrwałe działanie. Nie plami pryskanych powierzchni.

  17,92 zł
 • 43,10 zł

  Zapach z lekką nutą orientalnego jaśminu i wanilii. Odświeżacz z dodatkiem olejków zapachowych w atomizerze. Zapach perfumowany. Na długo odświeża powietrze dodatkowo hamując powstawanie przykrych zapachów. Dzięki atomizerowi łatwy w aplikacji. Nie pozostawia plam.

  43,10 zł
 • 34,44 zł

  Profesjonalny, gotowy do użycia odświeżacz powietrza w płynie o przyjemnym, długotrwałym i świeżym zapachu; nie pozostawia plam; nie zawiera gazów.

  34,44 zł
 • 41,09 zł

  Owocowo-kwiatowa kompozycja z nutą różowego grejpfruta. Odświeżacz z dodatkiem olejków zapachowych w atomizerze. Zapach perfumowany. Na długo odświeża powietrze dodatkowo hamując powstawanie przykrych zapachów. Dzięki atomizerowi łatwy w aplikacji. Nie pozostawia plam.

  41,09 zł
 • 47,66 zł

  Zapach energetyzujący, świeży z nutą mandarynki i białego piżma. . Odświeżacz z dodatkiem olejków zapachowych w atomizerze. Zapach perfumowany. Na długo odświeża powietrze dodatkowo hamując powstawanie przykrych zapachów. Dzięki atomizerowi łatwy w aplikacji. Nie pozostawia plam.

  47,66 zł
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów