CentrumCzystosci.net to marka należąca do firmy ELCOP Sp. z o.o., która swoją działalność rozpoczeła w 1994 roku.

Siedziba firmy znajduje się w Kielcach przy ul. Łódźkiej 282A.

Od początku istnienia firma prowadzi działalność handlową w branży profesjonalnych środków oraz urządzeń czyszczących, jak również kompleksowych oraz doraźnych usług porządkowych.

Najwyższą jakość usług i doradztwa gwarantuje przynależność do ISSA (Międzynarodowego Stowarzyszenia Ekspertów w Czyszczeniu i Pielęgnacji).

Usługi porządkowe prowadzimy stosując profesjonalne maszyny (zmywarki COMAC, GANSOW, TENNAND; szorowarki, polerki WIRBEL, NUMATIC, TRUVOX; sprzęt ręczny FILMOP, VERMOP, SALMON; zamiatarki RCM, AMERICAN LINCOLN) i środki chemiczne (TENZI, MEDISEPT, ECOSHINE, HENKEL, BUZIL, TANA). Używane przez nas płyny czyszczące są przyjazne dla środowiska i posiadają niezbędne atesty PZH dopuszczające ich stosowanie między innymi w zakładach przetwórstwa spożywczego i szpitalnictwie.

Poza codziennym sprzątaniem zajmujemy się: myciem okien wewnętrznych i zewnętrznych, czyszczeniem mebli twardych i tapicerowanych, dezynfekcją pomieszczeń sanitarnych, zaopatrzeniem w dozowniki, mydło, zapachy, ręczniki, papier toaletowy, worki na śmieci itp.

Wykonujemy również usługi specjalistyczne: gruntowne doczyszczanie posadzek twardych, krystalizację podłóg marmurowych, pranie wykładzin dywanowych metodą ekstrakcyjną i szamponowania, nakładanie ochronnych warstw polimerowych, polerowanie i uzupełnianie ubytków w polimerach, mycie i dezynfekcję pomieszczeń produkcyjnych masarni, i innych działów spożywczych.

Porządkowanie i pielęgnację terenów zewnętrznych wykonujemy z wykorzystaniem zamiatarek, kosiarek ręcznych i samojezdnych (HUSQVARNA, BKF, STIGA). W okresie zimowym odśnieżanie odbywa się ciągnikiem z pługiem śnieżnym, mikrociągnikiem i sprzętem ręcznym. Zwalczanie śliskości następuje poprzez posypywanie solą i mechaniczne skuwanie oblodzeń.

W trosce o bezpieczeństwo i spokój naszych kontrahentów, posiadamy ubezpieczenie od prowadzonej działalności na wypadek ewentualnych usterek spowodowanych przez naszych pracowników (uszkodzenie sprzętu elektronicznego, mebli, zniszczenie towaru w sklepie itp.).

Aby zapewnić najwyższą jakość usług, osoby wykonujące zlecone prace są na bieżąco kontrolowane przez lokalnego przedstawiciela z wykorzystaniem standartowych arkuszy kontrolnych.

Należy podkreślić, iż doświadczenie w temacie sprzątania jest poparte dużą praktyką.